کد تقلب کامل بازی Fallout 4

مطمئنا شما هم با کارهایی که می‌توان در بخش Console انجام داد، آشنا هستید! از Console می‌توانید درخواست God mode، کشتن دشمنان در یک لحظه، Inventory خود را پر کنید و جنسیت شخصیت اصلی خود را عوض کنید و کارهای زیاد دیگری هم می‌توان انجام داد.

حال، VG247، لیست کاملی از دستوراتی که می‌توانید در Console بازی Fallout 4 تایپ کنید را منتشر کرده است. بازی Fallout 4 یک بازی بسیار بزرگ، به همراه آزادی عمل زیادی است؛ اما بعضی اوقات شاید بخواهید که کارهای بیشتری که Bethesda برای شما فراهم کرده است را در آن انجام دهید. برای وارد شدن به بخش Console، باید برروی دکمه (~) کلیک کنید و حالا شما می‌توانید کارهای بسیار زیادی در بازی انجام دهید، چه خوب و چه بد و بعضی از آن‌ها می‌تواند لذت بازی را چند برابر کند و بعضی از آن‌ها هم ممکن است که بازی را بیش از حد آسان کند.

برای وارد شدن به Console، همان‌طور که گفتیم باید کلید (~) را که در بالای کیبورد، درست کنار عدد “۱” وجود دارد را فشار دهید؛ البته ممکن است که بعضی از کیبوردها با این کار عمل نکنند و شما در این مواقع، باید از آپستروف استفاده کنید.

توجه: ممکن است که بعضی از این دستورات، باعث خرابی و به‌وجود آوردن مشکلی برای بازی شما شود؛ پس حتما قبل اینکه از Console استفاده کنید، یک Save یا کپی از فایل‌های بازی خود در جایی از PC خود ذخیره داشته باشید.

دستورات:

tgm: با تایپ این دستور در Console، شما وارد God mode می‌شوید.

tcl: بدون برخورد با اشیاء، می‌توانید ار هرچیزی مانند دیوار، رد شوید.

tai: تمامی شخصیت‌های درون بازی بی‌حرکت خواهند ماند.

tcai: این دستور باعث می‌شود که دیگر دشمنان به شما توجهی نکنند و شما هم نیازی به مبارزه با آن‌ها را ندارید.

killall: کشته شدن تمام کسانی که در اطراف شما وجود دارند؛ البته به جز شخصیت‌های اصلی و مهم!

(ID هدف را وارد کنید)kill: نمایانی هویت خود را از بین ببرید، بسیار کارآمد زمانی‌که با Deathclaw یا سایر دیوها در کشاکش هستید.

(ID هدف را وارد کنید)resurrect: نمایانی جانواران را زنده کنید

(یک عدد وارد کنید) setgs fJumpHeightMin: ارتفاع پرش شما با توجه به عددی که وارد می‌کنید! هر چه عددی که وارد می‌کنید، بیشتر باشد، ارتفاق پرش شما بیشتر می‌شود؛ اما به هر حال ممکن است که آسیب ببینید و از جان شما کم شود؛ پس مطمئن شود که حداقل یکی از زره‌های روباتیک را به تن دارید یا کد God mode را فعال کرده‌اید.

(یک عدد وارد کنید)player.setav speedmult: سرعت دویدن شما با توجه به عددی که وارد می‌کنید، بیشتر می‌شود.

tfc: با تایپ این دستور، Flycam برای شما فعال می‌شود.

tm: با این کار HUD و Ul در بازی خاموش یا روشن می‌شود؛ البته این دستور ممکن است دسترسی شما را به Console قطع کند!

(از ۱ تا ۱۰، یک عدد وارد کنید)setscale: افزایش اندازه دشمن خود یا حتی خود شخصیت اصلی، بستگی به عددی که وارد می‌کنید دارد.

sexchange: جنسیت شخصیت اصلی خود را عوض کنید.

( یک عدد و ID را وارد کنید)player.additem: این دستور، به تعداد عددی که وارد می‌کنید به شما آیتم می‌دهد و البته شما باید ID آن آیتم را بدانید! به‌طور مثال:

( یک عدد وارد کنید)player.additem 0000000f: به تعداد عددی که وارد می‌کنید، صاحب آیتم bottlecaps می‌شود.

coc qasmoke: توضیحات و تریلر این دستور را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. توجه: شما نمی‌توانید ار این اتاق خارج شوید؛ پس حتما قبل از آن، یک کپی از Save خود داشته باشید.

( یک عدد وارد کنید)set timescale to: افزایش یا کاهش سرعت زمان! بازی به‌طور خودکار، برروی ۱۶ ثبت شده است. اعداد منفی، سرعت گذر زمان را کاهش می‌دهند.

tdetect: با این کار، Al دیگر نمی‌تواند شما را شناسایی کند.

(عدد)(مهارت)player.modav: با این کار، می‌توانید مهارت‌های خود را افزایش دهید و تمامی مهارت‌های SPECIAL را به ۱۰ برسانید.

(عدد)player.setlevel: سطح کلی خود را با عددی که وارد می‌کنید، افزایش دهید.

caqs: این دستور، باعث می‌شود که خط اصلی داستان، به‌طور کامل به پایان برسد.

منبع : به روز گیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*