Batman Arkham Knight
Batman Arkham Knight

ترینر بازی Batman Arkham Knight

داستان اصلی بازی یک سال پس از Batman: Arkham City در جریان است و بتمن، در اوج توانایی‌ها و قابلیت‌های خود، به نبرد با ضدقهرمانی بنام «مترسک»، که به گاتهام برگشته تا دشمنان بتمن را متحد کند و طی نقشه‌ای شوالیه‌ی تاریکی را به قتل برساند، می‌پردازد. در ادامه داستان Arkham Knight را به طور مختصر و مفید برای شما بازگو می‌کنیم.

یک سال پس از مرگ «جوکر» در بازی Arkham City، اکنون «بتمن» با مشکلاتی که پس از نابودی اصلی‌ترین دشمنش با آنها مواجه شده است دست و پنجه نرم می‌کند. انگار بدون حضور جوکر، بتمن نیز معنا پیدا نمی‌کند؛ ولی جرم و جنایت قصد ندارد تا گاتهام را رها کند. در غیاب جوکر، سایر دشمنان بتمن مانند «پنگوئن»، «دو چهره» و «هارلی کویین» هم‌قسم شده‌اند تا یک بار و برای همیشه مرد خفاشی را نابود کنند.

در شب هالووین، مترسک (Scarecrow) ساکنین گاتهام را تهدید به انتشار یک سم خطرناک می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود تا شهر خالی از سکنه شود. بتمن با تعقیب کردن مترسک از محل مخفیگاه او باخبر می شود؛ جایی که مترسک قصد دارد تا با آزاد کردن «آیوی سمی» (Poison Ivy) او را به گروه خلافکاران و دشمنان بتمن ملحق کند.بتمن پس از ملاقات با «اوراکل» متوجه می‌شود که کارخانه‌ی مواد شیمیایی آس، جایی است که مترسک از آن برای تولید یک ماده‌ی سمی بسیار خطرناک استفاده می‌کند. بتمن برای بررسی بیشتر اوضاع وارد کارخانه می‌شود، اما در آنجا با «شوالیه‌ی آرکام» (Arkham Knight) و ارتشی که فراهم کرده است مواجه می‌گردد. بتمن چندین دشمن را از پیش رو برمی‌دارد و مترسک را پیدا می‌کند، اما ظاهرا کمی دیر شده است، چون او کل ساختمان را به یک بمب سمی بزرگ تبدیل کرده و می‌خواهد با منفجر کردن آن، شهر و ساکنینش را نابود کند. مترسک افشا می‌کند که اوراکل را دزدیده است و سپس بتمن را با ساختمان در حال انفجار تنها می‌گذارد. بتمن موفق می‌شود خطر بمب را مهار کند، اما در سکانسی عجیب و شک‌آور با دشمن قدیمی‌اش جوکر روبرو می‌شود.

ادامه دارد…

dl-icon دریـافـتـــــ فایـل
space حجم فایل و نسخه : ۵۳۲٫۷۴ کیلوبایت / ( ۱۴+ TRAINER )
key پسورد (حروف کوچک) : www.bazirasane.com
forum بحث در مورد این مطلب در انجمن ها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*