نسخه فیزیکی بازی Rocket League به‌همراه چهار ماشین جدید منتشر خواهد شد

به‌تازگی جزئیات جدیدی از بازی Rocket League: Collector’s Edition یا همان نسخه فیزیکی آن منتشر شده است. در ادامه با بازی رسانه همراه باشید .

 

استودیوی ۵۰۵ گیمز (Games 505) که سازنده عناوینی همچون Payday و Brothers بوده، اعلام کرد نسخه فیزیکی بازی Rocket League در ۲۴ ژوئن سال ۲۰۱۶ (جمعه ۴ تیر ۱۳۹۵) در اروپا منتشر خواهد شد و مدتی بعد در ۵ جولای (سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵) در آمریکای شمالی عرضه می‌شود.

همان‌طور که قبلا تایید شد، نسخه فیزیکی این بازی شامل تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده برای نسخه دیجیتالی آن خواهد شد. این بسته‌های الحاقی شامل Supersonic Fury ،Chaos Run و Revenge of the Battle-Cars می‌شوند.

استودیوی ۵۰۵ همچنین به‌تازگی اعلام کرد نسخه فیزیکی  Rocket League به‌همراه چهار ماشین جدید منتشر خواهد شد که در نسخه‌های دیجیتالی موجود از این عنوان وجود ندارند. جزئیات بیشتر از این ماشین‌ها به اشتراک گذاشته نشد.

بازی Rocket League در تابستان سال گذشته برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و یکی از موفق‌ترین بازی‌های سال قبل بود. این عنوان در حال حاضر چهار میلیون نسخه فروش داشته و تعداد بازی‌بازان آن نیز تقریبا به ۱۲ میلیون نفر می‌رسد.

به‌طور کلی این بازی سود بیشتر از ۷۰ میلیون دلار برای سازندگان داشته است. در صورتی که بودجه توسعه‌دهندگان برای آن فقط دو میلیون دلار بود. سازندگان این بازی همچنان در حال پیشرفت هستند و می‌خواهند محتوای دانلودی بیشتری برای Rocket League منتشر کنند. حالت بسکتبال قرار است با عنوان Hoops در اواخر ماه جاری منتشر شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*