UntilDawn-Crop
UntilDawn-Crop

سوپرمسیو بر روی دنباله‌ی Until Dawn کار نمی‌کند

به‌تازگی، سوپرمسیو گیمز، سازنده‌ی عنوان ترسناک Until Dawn که انحصاری پلی‌استیشن ۴ است، گفته که درحال کار برروی دنباله‌ی آن نیست. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مدیرعامل سوپرمسیو گیمز، پیت ساموئلز، در طی مصاحبه‌اش با وب‌سایت گیمزایندستری ذکر کرده که این استودیو، بر روی پروژه‌های جدید کار می‌کند. او گفته است:

گمانه‌زنی‌های زیادی راجع به اینکه ما در حال حاضر برروی چه چیزی کار می‌کنیم، وجود دارد. ما اکنون، برروی دنباله‌ی Until Dawn کار نمی‌کنیم و مشغول پروژه‌های دیگری هستیم.

در ادامه، ساموئلز نشان داده که قصد ساخت بازی‌ها برای پلتفرم‌های بیشتری را دارد و اکنون، قرارداد انتشار انحصاری سونی با آن‌ها، به‌پایان رسیده است. او همچنین ادامه داد:

ما رابطه‌ی عالی‌ای با سونی داریم. ما خواستار ادامه‌ی همکاری‌مان با سونی هستیم و درحال کار با آن، برروی چیزهای زیادی هستیم. هیچ‌گونه نگرانی، خشم یا احساس بدی وجود ندارد. آن‌ها واقعا یک ناشر بسیار مهم برای ما هستند و من امیدوارم و انتظار دارم که آن‌ها به همکاری­­‌شان با ما ادامه و دهند و همان ناشر مهم باقی بمانند. ما واقعا می‌خواهیم که آن تجربه‌ها و آن بازی‌های سینماییِ داستان‌محور، چه ترسناک باشند یا نه، به پلتفرم‌های دیگر هم بیاوریم.

ساموئلز گفته، درحالی که فشار بیشتر و زیادتری برروی Until Dawn است، عناوین جدیدی خواهند ساخت. او همچنین گفته است:

به‌نظر می‌رسد که گام بعدی منظقیِ ما، گسترش تجربیات مشابه؛ اما با تفاوت‌هایی بسته به IP، ناشر و پلتفرم، در آینده‌ای نزدیک است. این چیزی است که ما می‌خواهیم و برروی اینکه اکنون، چه‌کاری با Until Dawn انجام دهیم، تمرکز کرده بودیم.

سوپرمسیو گیمز، قبل از Until Dawn، تعدادی بازی کوچک ساخته و به ساخت عناوین انحصاری سونی، مانند Killzone و LittleBigPlanet کمک کرده است. با وجود بازاریابی کم، فروش Until Dawn بسیار شگفت‌آور حتی برای خود سونی بود. پروژه‌های جدید سوپرمسیو، شامل Until Dawn: Rush of Blood که اسپین‌آف است و Tubmle VR می‌شوند که هردو، انحصاری هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر هستند.

بر گرفته از گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*