mass effect andromeda
mass effect andromeda

احتمال پشتیبانی «اثر جرمی: اندرومدا» از اسکورپیو وجود دارد

کنسول اسکورپیو اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه می‌شود. در چنین شرایطی، بسیاری از گیمران مشتاقند ببینند که کدام عناوین از قدرت سخت افزاری بالای این کنسول نسبت به اکس‌باکس وان بهره‌ خواهد برد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

پس از بالا گرفتن شایعات پیرامون پشتیبانی عنوان «اثر جرمی: اندرومدا» از اسکورپیو، اعضای استودیو بایوور در یکی از مصاحبه‌های خود به این موضوع پرداخته و اعلام کردند که در حال حاضر برنامه‌ای برای پشتیبانی از اسکورپیو وجود ندارد. اما به‌نظر می‌رسد نظر آن‌ها تغییر کرده است. آقای «مک والترز»، یکی از کارمندان بایوور، در جدیدترین صحبت‌های خود اعلام کرد که اگر نسخه‌ی «بازی سال» یا نسخه‌ی مشابهی برای بازی در نظر گرفته شود، احتمال پشتیبانی از اسکورپیو وجود دارد:

با اعلام شدن تاریخ انتشار بازی، به‌طور دقیق مشخص نیست که بتوانیم در زمان انتشار از آن پشتیبانی کنیم. با این وجود، برنامه‌های زیادی برای پشتیبانی از اثر جرمی پس از انتشار آن وجود دارد. بنابراین می‌توان گفت اگر نسخه‌ی سال یا نسخه‌‌‌ی مشابهی برای بازی معرفی شود، بدون شک پشتیبانی از اسکورپیو را نظر خواهیم گرفت.

در پایان لازم به ذکر است که بازی اثر جرمی: اندرومدا در تاریخ یکم فروردین ماه سال جاری برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسط الکترونیک آرتز عرضه خواهد شد.

به نقل از سایت دنیای بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*